Інвестування в безпеці

Джек Маршал (праворуч), наш новий керівник відділу Охорони праці.

Джек Маршал (праворуч), наш новий керівник відділу Охорони праці

У зв’язку з тим що наша компанія приділяє дуже велику увагу відповідності світовим стандартам техніки безпеки, до нашої команди нещодавно приєднався Джек Маршалл, якого було запрошено на посаду заступника з питань охорони праці, здоров’я, навколишнього середовища і забезпечення якості в один з офісів компанії в Олдхемі.

Джек є дипломованим спеціалістом, який приєднався до нашої компанії і буде займатися вдосконаленням, застосуванням і підтримкою систем управління якістю, а також питаннями, пов’язаними з охороною праці і технікою безпеки. Також він надаватиме підтримку керівникам підрозділів стосовно забезпечення відповідності вимогам законодавства, а також пропаганди культури безпеки та постійного вдосконалення.

Окрім цього, Джек регулярно буде відвідувати місця виконання робіт та проводити аудити безпеки на всіх підприємствах Групи компаній з метою перевірки того, як дотримуються вимоги стандартів і використовується передовий досвід роботи.

З 2012 року компанія Beck & Pollitzer значно поліпшила практику впровадження стандартів безпеки в діяльність групи компаній. Ці стандарти не тільки сприяють підвищенню обізнаності в питаннях безпеки, а й мають помітний вплив на рівень безпеки в наших офісах і на місцях виконання робіт.