Renault / Comau / ABB / KUKA

Замовник:  Renault / Comau / ABB / KUKA
Галузь:  Автомобільна
Проект:  Монтаж обладнання для цеху з виробництва автомобільних кузовів
Місце знаходження: м. Сандувіль, Франція
Послуги:  Організація проекту під ключ, монтаж механічного обладнання, управління проектом
Труднощі під час реалізації проекту:  Завершення робіт у строки, передбачені умовами контракту, незважаючи на випадки затримки доставки обладнання.


Деталі проекту

Після оголошення компанією Renault намірів розпочати випуск нової версії автомобіля Renault Traffic на своєму заводі в місті Сандувіль, з компанією Beck & Pollitzer був укладений контракт на виконання цього проекту «під ключ».

Проект передбачав монтаж обладнання для цеху з виробництва автомобільних кузовів, дверей, бокових панелей і днища.

Труднощі під час реалізації проекту

Головною проблемою були затримки з доставкою обладнання. Незважаючи на це, наші спеціалісти змогли забезпечити завершення робіт у строки, передбачені умовами контракту.

Обладнання надходило з країн Східної Європи і Азії. Транспортування обладнання здійснювалося як по суші, так і морськими шляхами. У зв’язку з плановою модифікацією доступ до деякого обладнання був обмежений. Окрім цього, наші спеціалісти мали доступ до вилочних навантажувачів лише після завершення робочого дня працівників компанії Renault.

Рішення, запропоноване спеціалістами Beck & Pollitzer

Для забезпечення монтажу обладнання для виробництва автомобільних кузовів наші спеціалісти дотримувалися детально плану проекту і поставки обладнання були розділені на декілька етапів. Враховуючи розміри і масу обладнання, для його розвантажування і установлення використовувався вилочний навантажувач вантажопідйомністю 16 т. В спеціальних заглибленнях глибиною 1000 і 2000 мм було установлено два вантажопідйомних механізми. Для підйому обладнання на другий поверх було залучено більше 10 одиниць промислового вантажопідйомного обладнання, в тому числі вилочні навантажувачі і крани з регульованою висотою роботи.

Оскільки безпека є нашим головним пріоритетом, велике значення має детальне стратегічне планування для того, щоб забезпечити безпечне виконання робіт.

Оскільки наші спеціалісти працювали в умовах промислового виробництва, велика увага приділялася використанню захисних окулярів, касок, спеціального взуття, рукавиць для роботи під час зварювання або різання металу, звичайних робочих рукавиць, сигнального одягу підвищеної видимості, а також захисного одягу.

Результат

ThПроект було закінчено вчасно і в межах передбаченого бюджету. Завдяки цьому проекту зміцнилася співпраця нашої компанії з такими компаніями, як Comau, ABB і KUKA.

Для отримання додаткової інформації стосовно надання послуг з монтажу і переміщення обладнання зверніться до головного офісу компанії за телефоном +44 (0)1322 223494

 renault1renault2renault3renault4renault5