Новини
 • Cвяткування 150-річчя успішної діяльності
 • Бек енд Поллітцер запустив обладнання на новому заводі «JLR» з виробництва двигунів
 • Бек енд Поллітцер в новинах BBC News
 • Вклад в безпеку
 • Новий Голова Ради директорів
Наші послуги
Монтаж обладнання
Демонтаж промислового обладнання та переміщення виробництв
Послуги з монтажу електричного і механічного обладнання
Системи управління
Оренда вантажопідйомного обладнання
Перевезення великогабаритних вантажів
Оренда обладнання

ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВЕЛИКОГАБАРИТНИХ ВАНТАЖІВ

Компанія Beck & Pollitzer за 150 років своєї історії накопичила величезний досвід надання послуг з перевезення вантажів. Це компанія, якій ви впевнено можете довірити свій вантаж, незалежно від того, що потрібно перевозити.

Наші клієнти довіряють нам транспортування спеціальних або великогабаритних вантажів – від турбін до човнів – а ми забезпечуємо їх швидку і безпечну доставку по всій території Великобританії і Європи.

Спеціалісти нашої компанії можуть організувати відвідування об’єкта, планування маршруту, отримання дозволів на перевезення, вирішення питань щодо обмеження руху по маршруту перевезення обладнання, а також забезпечити надання транспортних засобів для супроводу. Окрім цього, залучення до роботи висококваліфікованих водіїв компанії означає, що ми надаємо повний комплекс послуг від самого початку і до кінця.

Оскільки наша компанія надає послуги з транспортування великогабаритних і багатотоннажних вантажів, ми маємо широкий вибір необхідного обладнання для того, щоб забезпечити належне виконання роботи. У розпорядженні наших спеціалістів є причепи, довжину яких можна змінювати (для об’єктів довжиною до 90 футів). Ці причепи мають керовані задні колеса, що значно спрощує переміщення до місця розвантажування. Окрім цього, активно використовуються низькорамні причепи з дишлом, яке знімається, призначені для перевезення техніки, а також низькорамні напівпричепи для дуже довгих і високих об’єктів. Ці причепи також мають керовані задні колеса.

Окрім цього, наші спеціалісти мають змогу використовувати звичайні причепи для перевезення великогабаритних вантажів, причепи-платформи, фургони з боковими стінками-шторками, а також низькорамні напівпричепи з рампами для перевезення вилочних навантажувачів і підйомного обладнання як для власних спеціалістів, так і для спеціалістів замовника.

Також ми використовуємо вантажні автомобілі, обладнані краном-маніпулятором, і причепи з максимальною вантажопідйомністю 10 000 кг, завдяки чому зменшується необхідність використовувати вилочні навантажувачі на місці проведення робіт.

За необхідності ми пропонуємо клієнтам можливість тимчасового зберігання їхнього обладнання на території наших підприємств.

ПОСЛУГИ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ

HКороткий перелік деяких послуг, які наші спеціалісти з перевезення вантажів готові запропонувати клієнтам для реалізації їхніх проектів:

 • Перевезення обладнання
 • Збирання, розвантажування і розвантажування
 • Планування маршруту і транспортне забезпечення
 • Надання транспортних засобів для супроводу
 • Зберігання
 • Розміщення вантажу у кінцевому положенні

Географія надання послуг

Спеціалізовані центри компанії, які забезпечують транспортування вантажів, стратегічно розміщені в Англії, і можуть обслуговувати клієнтів не тільки у Великобританії, а й в інших країнах. В деяких країнах ми співпрацюємо з місцевими компаніями, які займаються перевезенням великогабаритних вантажів. Ця співпраця дозволяє забезпечити такий самий рівень послуг, як і у Великобританії.