Новини
 • Cвяткування 150-річчя успішної діяльності
 • Бек енд Поллітцер запустив обладнання на новому заводі «JLR» з виробництва двигунів
 • Бек енд Поллітцер в новинах BBC News
 • Вклад в безпеку
 • Новий Голова Ради директорів
Наші люди
 • Andrew Hodgson
  Генеральний директор

  Стратегія управління, високі досягнення у господарській діяльності, значний досвід у сфері інженерних послуг

 • Charles Matthews
  Голова Ради директорів

  Значний промисловий та корпоративний досвід, спеціалізується на автомобільній промисловості

 • Fraser Runciman
  Фінансовий директор Групи

  Фінанси, злиття та поглинання і корпоративні стратегії

 • Romain Prouvost
  Директор Групи – Великобританія та Франція

  Міжнародний стратегічний розвиток та управління широкомасштабними проектами

 • Janusz Lach
  Директор Групи – Європа

  Управління стратегічними операціями і розвиток

 • Tim Marshall
  Менеджер з Охорони праці

  Охорона праці та Систем забезпечення якості в інжиніринговій та інших виробничих галузях.

Безпека та якість

Ми домоглися отримання акредитації в стандартах якості при виконані усіх робіт, включаючи сертифікат BS EN9001 в Англії, та еквівалентні сертифікати отримали наші європейські офіси.

НАШ БІЗНЕС

OUR BUSINESS

Наша компанія надає комплексні інженерно-технічні послуги для всіх галузей промисловості, як на місцевому, так і на міжнародному рівні.

Основними видами діяльності компанії є надання послуг з монтажу і переміщення обладнання, а також реалізація комплексних промислових проектів «під ключ». Наші спеціалісти можуть виконати переміщення як окремої одиниці обладнання в межах одного об’єкту, так і перенесення цілих заводів і технологічних ліній з однієї країни в іншу.

Ми також пропонуємо широкий асортимент послуг з монтажу механічного і електричного обладнання та прокладання трубопроводів. Окрім цього ми здійснюємо підтримку систем управління і виконуємо модифікації та ремонт механічного обладнання.

На додаток до вищезазначених послуг, наші спеціалісти здійснюють якісне інженерно-технічне забезпечення. До цього виду послуг належить виконання вантажопідйомних робіт, надання вантажопідйомного обладнання в оренду, перевезення великогабаритного обладнання.

І, нарешті, щоб остаточно переконати наших клієнтів у тому, що ми можемо перенести їхнє обладнання в будь-яке місце, ми надаємо послуги з транспортування і зберігання обладнання, в тому числі транспортування великогабаритних і багатотоннажних вантажів.

Окрім цього, ми надаємо послуги із забезпечення повного управління проектами, завдяки чому можна організовувати, планувати і виконувати найбільші і найскладніші проекти в інтересах наших замовників.

НАША КОМПАНІЯ

Наша компанія була заснована 150 років тому, а саме у 1863 році. На сьогоднішній день власниками є її менеджери разом з Bridgepoint Development Capital. Компанія має представництва в 13 країнах, окрім цього в усьому світі працює більше 500 висококваліфікованих працівників компанії.

У нашій компанії працюють найкращі інженери і керівники проектів, а також досвідчені менеджери і спеціалісти з монтажу обладнання, які здатні забезпечити виконання роботи у повній відповідності до вимог клієнтів.

Ми можемо легко пристосовуватися до потреб наших клієнтів, і саме завдяки цьому маємо можливість швидко адаптувати наш бізнес – від надання нових видів послуг і до відкриття офісів у нових регіонах.

ІСТОРІЯ УСПІХУ КОМПАНІЇ

Секрет успіху нашої компанії полягає в здатності прислухатися до потреб наших клієнтів, а також тісній співпраці з ними, завдяки чому наші спеціалісти мають змогу пропонувати клієнтам рішення відповідно до їхніх потреб. Саме завдяки такому підходу до співпраці з клієнтами забезпечується до 80 % замовлень від уже існуючих і нових клієнтів.

З моменту свого зародження у Великобританії наша компанія значно розширила географію своєї діяльності, і сьогодні ми надаємо послуги клієнтам на території країн Європи, Східної Європи, а також Азії. Ми продовжуємо розширювати діяльність компанії, завдяки чому забезпечується можливість надання безпосередньої підтримки нашим іноземним клієнтам, незалежно від того, в якій країні вони вкладають кошти у виробничі потужності.