Новий голова для Beck & Pollitzer

image for story 3 Ми раді повідомити, що Чарльз Метьюз був призначений Головою ради директорів групи компаній Beck and Pollitzer.

Як дуже досвідчений керівник компаній, зареєстрованих на біржі, і тих, які здійснюють прямі інвестиції, Чарльз прийшов до нашої компанії з великим досвідом стратегічного розвитку бізнесу як шляхом придбання, так і за допомогою органічного зростання. Його компетенція в галузях промисловості, наближених до діяльності клієнтів Beck and Pollitzer, а також досвід роботи на міжнародному рівні (в тому числі в Індії і Китаї) значною мірою допоможуть нашій компанії зростати і розвивати свій бізнес.

Окрім того що Чарльз був призначений на посаду Голови ради директорів Beck & Pollitzer, він також обіймає аналогічну посаду інших компаніях, серед яких Norican Group ApS і Porvair plc.

Чарльз отримав кваліфікацію магістра ділового адміністрування в школі менеджменту Кренфілдського університету. Свою кар’єру він розпочав стажером у компанії Jaguar Chrysler. Працював в Nabisco, а потім у компанії Vickers plc, де обіймав посади виконавчого директора Rolls Royce і Bentley Motors, а в подальшому став генеральним директором Cosworth і членом Ради директорів Vickers Group.

Ми дуже раді, що Чарльз приєднався до нашої команди, і впевнені у тому, що він справлятиме дуже позитивний вплив на діяльність компанії в найближчі роки.