Новини
 • Cвяткування 150-річчя успішної діяльності
 • Бек енд Поллітцер запустив обладнання на новому заводі «JLR» з виробництва двигунів
 • Бек енд Поллітцер в новинах BBC News
 • Вклад в безпеку
 • Новий Голова Ради директорів
Рада директорів
Наші люди
NewsНовин
Case StudiesПриклади проектів

Наші люди

Andrew Hodgson

Генеральний директор

Кваліфікація

Стратегія управління, високі досягнення у господарській діяльності, значний досвід у сфері інженерних послуг

Початок роботи в компанії

Вересень 2013 р.

Досвід

Ендрю лише недавно почав працювати у Компанії на посаді Генерального директора та має значний управлінський досвід та досвід роботи у сфері інженерних послуг.

Як Генеральний директор компанії «Бек енд Поллітцер», Ендрю контролюватиме усі сфери бізнесу як у Великій Британії, так і в 13 країнах світу, у яких ми здійснюємо діяльність. Ендрю приєднався до компанії «Бек енд Поллітцер» у визначний час її розвитку і спрямовує діяльність компанії до розвитку бізнесу на нових ринках і секторах економіки.

Charles Matthews

Голова Ради директорів

Кваліфікація

Значний промисловий та корпоративний досвід, спеціалізується на автомобільній промисловості

Початок роботи в компанії

Жовтень 2012 р.

Досвід

Чарльз Метьюз увійшов до складу Ради директорів як Голова Ради директорів без виконавчих повноважень для підтримки інвесторів, операційних директорів, а також менеджерів. Завдяки величезному досвіду він робить вагомий внесок у розвиток компанії в виробничій промисловості і, зокрема, в автомобільній промисловості.

Чарльз є Головою Ради директорів без виконавчих повноважень компанії «Порвер Пі. Ел. Сі.» (Porvair plc). Він також є Головою ради директорів «Норікан Груп Апс» (Norican Group Aps). До цього він був незалежним директором компанії «Еф-Кей-Ай Пі. Ел. Сі.» (FKI plc), Виконавчим директором компанії «Косворт» (Cosworth). Керуючий директор «Роллс-Ройс» (Rolls-Royce) і «Бентлі Мотор Карз» (Bentley Motor Cars), а також членом виконавчої ради компанії «Вікерс Груп Пі. Ел. Сі.» (Vickers Group Plc).

Fraser Runciman

Фінансовий директор Групи

Кваліфікація

Фінанси, злиття та поглинання і корпоративні стратегії

Початок роботи у компанії

Травень 2011 р.

Досвід

Фрейзер Рансімен увійшов до складу Ради директорів компанії «Бек енд Поллітцер» як Фінансовий директор Групи, взявши на себе відповідальність за фінансову сферу та проекти з підтримки бізнесу. Фрейзер прийшов з багатим досвідом роботи у великих і середніх корпораціях, він обіймав керівні посади у сфері фінансового та загального управління у компаніях «Бі-Ей-І Системз» (BAE Systems) і «Дженерал Дінамікс Інк.» (General Dynamics Inc.).

Крім того, до приходу у «Бек енд Поллітцер», він надавав власні консультаційні послуги протягом 7 років у сфері зміни здійснення діяльності та підвищення капіталізації.

Romain Prouvost

Директор Групи – Великобританія та Франція

Кваліфікація

Міжнародний стратегічний розвиток та управління широкомасштабними проектами

Початок роботи в компанії

Літо 2001 р.

Досвід

Француз за національністю, що зараз мешкає у Лондоні і працює у нашому головному офісі у м. Дартфорд. Спочатку Ромен працював на компанію під час здобуття ступеня магістра промислового виробництва у політехнічному університеті м. Гренобль, Франція. Потім він пішов на здобуття другого ступеня магістра у політехнічному університеті м. Мадрид, перш ніж повернутися до «Бек енд Поллітцер» для управління низкою важливих проектів .

Для Компанії Ромен здійснював нагляд за великою кількістю проектів по всій Європі для ключових клієнтів та у різних галузях промисловості. У 2010 році продовжив своє навчання, закінчивши курс MBA у Лондонській школі бізнесу, після чого він повернувся до «Бек енд Поллітцер» та увійшов до складу Головної ради з відповідальністю за всі операції, що здійснюються у Великій Британії, а також у Франції, Італії, а тепер нашою останньою дочірньою компанією у м. Пуне, Індія.

Janusz Lach

Директор Групи – Європа

Кваліфікація

Управління стратегічними операціями і розвиток

Початок роботи в компанії

Грудень 1999 р.

Досвід

Кваліфікований морський інженер за фахом, Януш Лах працював у компанії «Бек енд Поллітцер» понад 12 років і відігравав важливу роль у розвитку операцій компанії у Центральній та Східній Європі. Поляк за національністю, який мешкає у м. Глівіце, Польща, і працює у нашому офісі у Центральній Європі у м. Сосновець недалеко від Катовіце.

Після великого успіху у своїй рідній Польщі, Янушу вдалося досягти зростання і розширення бізнесу у країнах Східної Європи, включаючи Росію та Україну, і зараз він контролює наші проекти у дев'яти країнах, включаючи Німеччину, Туреччину, а також країни Східної Європи. Януш увійшов до складу Ради директорів у червні 2011 року як Операційний директор групи в регіоні.

Tim Marshall

Менеджер з Охорони праці

Кваліфікація

Охорона праці та Систем забезпечення якості в інжиніринговій та інших виробничих галузях.

Початок роботи в компанії

Січень 2012 року

Досвід

Тім є дипломованим спеціалістом з Охорони праці, професіонал з Системи забезпечення якості з великим досвідом праці в сфері виробництва та інжинірингу. За останні 20 років Тім постійно розширював свої знання законодавства та вивчав передову практику в різних секторах промисловості, включаючи; аерокосмічну, важку промисловість , виробництво електроенергії (органічне паливо і ядерна енергетика), харчової, фармацевтичної та хімічної промисловості.

Тім здатний ефективно спілкуватися на всіх рівнях, із зали засідань до цеху, ефективно застосовуючи принципи техніки безпеки, охорони здоров'я та охорони навколишнього середовища при реалізації проектів компанії , а також впроваджує стандарти систем забезпечення якості (у тому числі BS OHSAS : 18001, AS9100, ISO: 9001).

З його прагматичним підходом і почуття гумору Тім є професіонал з Охорони праці, який підвищує цінність кожного проекту, гарантуючи, що завжди підтримуються наші високі стандарти з охорони праці.

"Працюючи відносно недавно в компанії, я був в змозі змінити ситуацію з першого дня гарантуючи, що навіть будучи одними з кращих у галузі Охорони праці , ми ніколи не дозволяємо собі спочивати на лаврах."

ГОЛОВНІ ЦІННОСТІ НАШОЇ КОМПАНІЇ

Успішну діяльність компанії Beck & Pollitzer забезпечують шість головних цінностей: ми дотримуємося їх в усьому, що пов’язане з нашою роботою – від ключових ділових рішень до виконання повсякденної роботи.

 • Повага: Повага один до одного і до компанії. Ми визнаємо, що кожен працівник компанії Beck & Pollitzer відіграє дуже важливу роль в її діяльності. Повага до кожного працівника і його права на безпечні і комфортні умови праці.
 • Професіоналізм: Максимальний професіоналізм в усіх сферах діяльності компанії.
 • Порядність: Порядність в усьому, що ми робимо, і бажання брати на себе відповідальність за свої дії.
 • Обслуговування клієнтів: Намагання зробити все можливе для забезпечення максимально якісного обслуговування як внутрішніх, так і зовнішніх клієнтів.
 • Співпраця: Співпраця в команді дозволяє обмінюватися ідеями і знаннями. Саме завдяки цьому забезпечується максимальна ефективність при роботі з нашими клієнтами і партнерами.
 • Майстерність і новаторство: В своїй роботі ми шукаємо можливості для нововведень, вдосконалень і позитивних змін у майбутньому.
 

РОБОТА В КОМПАНІЇ BECK & POLLITZER

Кожного року компанія Beck & Pollitzer приймає на роботу велику кількість працівників різних спеціальностей: від спеціалістів з монтажу механічного і електричного обладнання до інженерів і керівників проектів. Окрім працівників технічних спеціальностей, ми також приймаємо на роботу спеціалістів з фінансів, управління і продажу. Під час прийому на роботу наша компанія надає рівні можливості всім кандидатам, оскільки ми добре усвідомлюємо всі переваги організації, працівники якої мають рівні права незалежно від раси, статі, віку, віросповідання тощо.

Робота в компанії Beck & Pollitzer може бути дуже корисним досвідом, оскільки ви працюватимете з клієнтами, які представляють різні галузі промисловості і можуть забезпечити нескінченні замовлення на виконання цікавих проектів, а також надати можливості для навчання. Незалежно від того наскільки великий внесок ви робите в спільну справу, кожен день роботи наповнений чимось новим, тим більше, що компанія продовжує динамічно рости і розвиватися.

НАША КУЛЬТУРА

150 років тому наша компанія розпочинала свій шлях як невеликий сімейний бізнес. І сьогодні, незважаючи на те, що компанія більше не належить родинам Беків і Поллітцерів, наші працівники, які тривалий час працюють у компанії, залишаються відданими сімейній спадщині. Окрім цього, ми змогли зберегти чимало особливостей сімейного бізнесу в тому, як ми піклуємося про наших співробітників і клієнтів, покладаючи їх безпеку і потреби в основу всього, що ми робимо.

За всі роки, які минули з того часу, як компанія розпочала надавати послуги на території Європи, наша культура змінилася, а з нею й розуміння різноманітності та цінності, які вона приносить для нашої компанії. Як компанія, ми вітаємо різноманітність в наших працівниках. Ми постійно підкреслюємо це ставленням до кожного працівника як до особистості, незалежно від ролі у компанії, або будь-яких інших характеристик.

Рухаючи компанію вперед, Рада директорів серйозно ставиться до зміцнення інноваційної культури, довіри і відкритості, продовжуючи славну історію компанії Beck & Pollitzer.

 

ВАКАНСІЇ

Наша компанія постійно шукає талановитих і досвідчених спеціалістів з монтажу обладнання, інженерів по контрактам та керівників проектів. Якщо ви маєте досвід роботи у галузях, пов’язаних з монтажем і переміщенням обладнання, будь-ласка, надсилайте ваші резюме на вказану адресу електронної пошти HR@beck-pollitzer.com