Новини
  • Cвяткування 150-річчя успішної діяльності
  • Бек енд Поллітцер запустив обладнання на новому заводі «JLR» з виробництва двигунів
  • Бек енд Поллітцер в новинах BBC News
  • Вклад в безпеку
  • Новий Голова Ради директорів
Наша історія
NewsНовини
Case StudiesПриклади проектів
Наші послуги
Монтаж обладнання
Демонтаж промислового обладнання та переміщення виробництв
Послуги з монтажу електричного і механічного обладнання
Системи управління
Оренда вантажопідйомного обладнання
Перевезення великогабаритних вантажів
Оренда обладнання

150 років успішної діяльності
з надання інжинірингових послуг

1863 - 1900

У 1863 році Сигізмунд Поллітцер та Джон Бек заснували товариство, яке надавало послуги із перевезення і зберігання товарів, і розташовувалося за адресою 211 Upper Thames Street. Діяльність товариства процвітала і зростала, що забезпечило йому позицію одного з основних власників товарних пристаней, імпортера та дистриб'ютора товарів у Лондоні. Однак не завжди справи йшли добре. У 1876 році внаслідок пожежі були знищені складські приміщення для зберігання несплачених товарів на пристані Upper Brooks разом з великою кількістю дорогої продукції (алкогольні напої, сигари, тощо).

Після смерті засновника компанії Джона Бека у 1889 році, Сигізмунд Поллітцер залучив до справи своїх синів – Френка і Персі, які у 1895 році стали партнерами. На рубежі двох століть відбувався активний розвиток діяльності компанії і виникла необхідність придбання додаткової нерухомості на березі Темзи. Компанія розпочала активно використовувати крани, а на зміну коням прийшли парові двигуни, які значно підвищували ефективність роботи.

1900 - 1930

У 1907 році компанія розпочала надавати послуги з організації виставок і виробництва стендів, а також транспортної і експортної упаковки. До кінця Першої світової війни нові напрями діяльності компанії були процвітаючими. Завдяки цьому компанія змогла виділити достатньо коштів для збільшення кількості власних транспортних засобів. А це, в свою чергу, сприяло підвищенню рівня обслуговування клієнтів.

До кінця 1920-х років компанія розпочала надавати послуги з переміщення обладнання, забезпечуючи додаткові можливості у той час, коли відбувалося активне зростання промислової діяльності. Навіть глибока економічна криза, яка сталася наприкінці десятиліття, не змогла зупинити росту компанії, оскільки її керівники перенесли бізнес за кордон з метою пошуку нових можливостей.

1930 - 1963

У 1932 році до компанії приєдналися нові члени родини Поллітцерів – сини Френка - Джозеф і Джордж, а також син Персі - Едвард.

У 1933 році головний офіс компанії було перенесено до сучасної будівлі Юніверсал Хаус на Саутворк-Брідж. В цей час компанія активно надає послуги з переміщення обладнання. У зв’язку з цим збільшилася кількість кранів на автомобільному шасі, здатних забезпечити ефективну роботу з вантажами, маса яких значно зросла.

До початку Другої світової війни Френк і Персі відійшли від справ, а керівництво компанією перейшло до третього покоління Поллітцерів. Саме вони повинні були провести компанію через всю війну, надаючи підтримку державі у воєнний час здійсненням перевезень вантажів. До кінця війни позиції компанії були сильними, як ніколи. Окрім цього, вона зіграла важливу роль у відновленні торговельних зв'язків між Великобританією і країнами Європи. У 1948 році компанія брала участь у підготовці Олімпійських ігор. Спеціалісти Beck & Pollitzer займалися транспортуванням спортивного обладнання з усього світу.

У 1954 році компанія розмістила свої акції на Лондонській фондовій біржі після того, як Джозеф Поллітцер відійшов від справ і продав свої акції населенню. До цього моменту підрозділи компанії були розташовані за видами своєї діяльності: надання послуг з підготовки виставок – у Хемпстеді, пакування на експорт – в Південному Лондоні та Манчестері, транспорт, крани і техніка для переміщення обладнання – в Ламбеті.

У 1961 році родина Поллітцерів вирішила продати бізнес компанії Transport Development Group (TDG), яка стала його одноосібним власником.

Керівництво компанії TDG забезпечило зростання кількості і розміру транспортних засобів, завдяки чому стало можливим здійснювати перевезення великогабаритних вантажів. Також значно зросла кількість кранів, а з початком активного застосування кранів на автомобільному шасі, вилкових навантажувачів та іншої техніки для вантажопідйомних робіт, спеціалісти компанії розпочали пошуки шляхів подальшого технічного вдосконалення.

Компанія розпочала вкладати кошти у придбання обладнання для вантажно-розвантажувальних робіт, використання якого могло значно полегшити умови праці. Зокрема йдеться про гідравлічні і електричні козлові крани.

Протягом 1970-х і 1980-х років компанія брала участь у реалізації великих інженерних проектів, особливо в автомобільній промисловості Великобританії, яка демонструвала швидкі темпи зростання.

 

З 1994 року по теперішній час

У 1994 році компанія Beck & Pollitzer Engineering Limited перейшла під контроль незалежних власників. Це забезпечило компанії можливість продовжувати надання всіх послуг у межах країни і сприяло її подальшому розвитку як найбільш передового і відданого замовникам підрядника, здатного скласти серйозну конкуренцію іншим компаніям в усьому світі.

Протягом 1990-х років і вже в новому тисячолітті наша компанія продовжує органічно зростати, відкриваючи додаткові підрозділи за кордоном у місцях, де клієнти найбільше потребують нашої допомоги, а також збільшуючи кількість проектів, які можуть бути реалізовані нашими спеціалістами.

З 2000 року ми вдосконалили наш бізнес з метою забезпечення максимальної ефективності наших послуг майже в кожній галузі промисловості. Ми докладаємо всіх зусиль для того, щоб це зростання продовжувалося і відбувалося з урахуванням потреб наших клієнтів, а також постійно впроваджуємо нові технології там де це необхідно.