Новини
  • Cвяткування 150-річчя успішної діяльності
  • Бек енд Поллітцер запустив обладнання на новому заводі «JLR» з виробництва двигунів
  • Бек енд Поллітцер в новинах BBC News
  • Вклад в безпеку
  • Новий Голова Ради директорів
Безпека та якість

Ми домоглися отримання акредитації в стандартах якості при виконані усіх робіт, включаючи сертифікат BS EN9001 в Англії, та еквівалентні сертифікати отримали наші європейські офіси.

NewsНовини
Case StudiesПриклади проектів
Наші послуги
Монтаж обладнання
Демонтаж промислового обладнання та переміщення виробництв
Послуги з монтажу електричного і механічного обладнання
Системи управління
Оренда вантажопідйомного обладнання
Перевезення великогабаритних вантажів
Оренда обладнання

ГАЛУЗІ ПРОМИСЛОВОСТІ

В Європі наша компанія є одним із лідерів у сфері надання послуг з монтажу та переміщення обладнання. Саме тому наші спеціалісти беруть активну участь у реалізації проектів для різних галузей промисловості.

Автомобільна промисловість

У сфері автомобілебудування наша компанія співпрацює не тільки з відомими міжнародними компаніями виробниками автомобілів, а також з виробниками та постачальниками комплектуючих та деталей, постачальниками другого рівня, а також виробниками обладнання.

Починаючи з пресових цехів і закінчуючи конвеєрними лініями складання автомобілів, спеціалісти компанії Beck & Pollitzer виконали велику кількість проектів, пов’язаних з монтажем нового обладнання, перенесенням існуючого обладнання, виробничих ліній та цілих заводів з виробництва автомобілів.

 

Поліграфічна промисловість

У світі компанія Beck & Pollitzer також відома завдяки успішному виконанню понад 500 проектів, пов’язаних з монтажем і переміщенням поліграфічного обладнання. Наші спеціалісти можуть забезпечити якісний монтаж будь-якого обладнання для поліграфічної промисловості, в тому числі обладнання для друку газет і журналів, для глибокого друку і поаркушної подачі паперу. Для спеціалістів компанії Beck & Pollitzer не існує обмежень щодо розмірів проектів та об’єму робіт.

 

Інші галузі промисловості

Компанія Beck & Pollitzer регулярно надає свої послуги в таких галузях як: металургія та металообробна промисловість, виробництво продуктів харчування та напоїв, деревообробна промисловість, виробництво паперу, аерокосмічна промисловість, виробництво товарів народного споживання, товарів для відпочинку і т.д.

Усі ці галузі дуже відрізняються, але кожна з них потребує високоякісних інженерно-технічних послуг – безпечних, ефективних, економічно вигідних та надійних.

Надаючи повний спектр інженерно-технічних послуг для різноманітних галузей промисловості, ми використовуємо весь свій досвід для того, щоб допомогти нашим клієнтам.

Виробництво упаковки і тари для напоїв

Ми маємо більше 30 років досвіду роботи у спеціалізованому, але динамічному секторі виробництва тари для напоїв.

Клієнти компанії вимагають забезпечення повного управління проектом і надання комплексних послуг з монтажу, переміщення і перевезення обладнання, обслуговування електротехнічного, механічного обладнання та трубопроводів, транспортування обладнання між заводами. Компанія Beck & Pollitzer готова запропонувати своїм клієнтам повний комплекс послуг з управління проектами.

 

Аерокосмічна промисловість

Упродовж багатьох років наша компанія є головним постачальником інженерно-технічних послуг для аерокосмічної галузі, обслуговуючи виробників високоякісної продукції як на території Європи, так і в усьому світі.

Аерокосмічна галузь потребує надання інженерно-технічних послуг найвищої якості – починаючи з переміщення одного верстата і закінчуючи управлінням проектами та перенесенням великих промислових підприємств, монтажу виробничого обладнання і обладнання для випробувань.

 

Ліфти і ескалатори

Наша компанія також спеціалізується на виконанні монтажу конвеєрів, переходів, металевих конструкцій, чистих приміщень і лабораторій, портальних кранів, ескалаторів, ліфтів, приміщень для обслуговування електротехнічного і механічного обладнання, насосних станцій, а також забезпечує ефективне і безпечне управління цими проектами.