GlaxoSmithKline

Замовник:  GlaxoSmithKline
Галузь:  Фармацевтична
Проект:  Монтаж 13 апаратів високого тиску на GSK
Місце знаходження:  м. Вавр, Бельгія
Послуги:  Переміщення обладнання, монтаж механічного обладнання, перенесення підприємства, управління проектом
Труднощі під час реалізації проекту: На виконання проекту було відведено десять днів.


Деталі проекту

Перенесення обладнання з виробництва нової вакцини. Проект передбачав обережне переміщення механічного обладнання і роботу з великою кількістю дуже дорогого обладнання, серед якого було 13 апаратів високого тиску з нержавіючої сталі.

Труднощі під час реалізації проекту

На виконання проекту було відведено 10 днів. У зв’язку з цим виникла необхідність тісної співпраці з клієнтом і його постачальниками. Оскільки на місці виконання робіт не було достатньо місця для зберігання обладнання, це зумовило необхідність переміщення важкого обладнання і монтажу механічного обладнання одразу після прибуття кожного апарату високого тиску.

Рішення, запропоноване спеціалістами Beck & Pollitzer

Для виконання поставлених завдань була створена команда висококваліфікованих і досвідчених працівників на чолі з керівником проекту. На керівника проекту була покладена відповідальність за забезпечення відповідності вимогам щодо охорони праці і техніки безпеки.

Робота над проектом розпочалася з серйозних технічних нарад за участі спеціалістів компаній Beck & Pollitzer і GSK. Перед початком роботи ми провели оцінку ризиків і розробили положення, що визначали методи, які потрібно було використовувати.

Роботи виконувалися за допомогою баштового крана, двох вилочних навантажувачів вантажопідйомністю три тонни, козлового крана вантажопідйомністю п’ять тонн, візків для перевезення обладнання, ланцюгового блока і талі.

Баштовий кран використовувався для розвантажування і переміщення до місця призначення апаратів високого тиску масою від 1 до 2,6 тонн. Після цього апарати розміщувалися на візках для перевезення обладнання в горизонтальному положенні. За допомогою вилочних навантажувачів апарати розміщувалися безпосередньо біля місця монтажу, а потім обережно піднімалися і установлювалися у вертикальному положенні.

Потім за допомогою алюмінієвого козлового крана, ланцюгового блока і талі апарати були підняті і установлені на місце експлуатації між нижнім і верхнім поверхами. Через вузькість отвору і велику масу обладнання роботу потрібно було виконувати з великою точністю і обережністю.

Окрім монтажу апаратів високого тиску, наші спеціалісти також виконували роботи з розвантажування, транспортування і монтажу іншого обладнання – опорних рам, компресорів, ферментаторів, автоклавів і градирень.

Також були виконані роботи з монтажу платформи з нержавіючої сталі для шейкера, а також установлення кілець довкола кожного апарату для того, щоб закрити проміжки між апаратом і стінкам отвору. Ці роботи були виконані всього лише за чотири дні, завдяки чому вдалося приділити більше уваги монтажу іншого обладнання і забезпечити вчасне завершення всього проекту.

Результат

Проект було завершено протягом часу, відведеного на його виконання. Окрім цього, компанія Beck & Pollizter розпочала консультації з GSK стосовно виконання проектів у майбутньому.

Для отримання додаткової інформації стосовно надання послуг з монтажу і переміщення обладнання зверніться до головного офісу компанії за телефоном +44 (0)1322 223494

 gsk1gsk2gsk3