Новини
 • Cвяткування 150-річчя успішної діяльності
 • Бек енд Поллітцер запустив обладнання на новому заводі «JLR» з виробництва двигунів
 • Бек енд Поллітцер в новинах BBC News
 • Вклад в безпеку
 • Новий Голова Ради директорів
Наші послуги
Монтаж обладнання
Демонтаж промислового обладнання та переміщення виробництв
Послуги з монтажу електричного і механічного обладнання
Системи управління
Оренда вантажопідйомного обладнання
Перевезення великогабаритних вантажів
Оренда обладнання

ПЕРЕМІЩЕННЯ ОБЛАДНАННЯ І ПЕРЕНЕСЕННЯ ПРОМИСЛОВИХ ОБ’ЄКТІВ

 

Окрім послуг з монтажу обладнання, наша компанія пропонує клієнтам ще один популярний вид послуг – переміщення обладнання та перенесення промислових об’єктів.

Разом із розвитком бізнесу розвиваються і зростають вимоги до обладнання, яке використовується на підприємствах. Саме тому для клієнтів, які зіткнулися з необхідністю перенесення виробничих потужностей, наша компанія пропонує послуги з переміщення обладнання і перенесення виробництва.

Спеціалісти нашої компанії мають великий досвід і все необхідне обладнання для забезпечення як локального переміщення обладнання на території підприємства, так і перенесення всього виробництва в інші країни.

У той час як деякі з наших конкурентів обмежуються виконанням робіт за принципом «підняв і переніс», у нашій компанії дотримуються абсолютно іншого підходу. Завдяки тісній співпраці з клієнтами забезпечується максимальна ефективність їхньої діяльності і, за необхідності, здійснюється якісна технічна підтримка, яка сприяє швидкому налагодженню роботи на новому місці.

За останні 150 років своєї діяльності компанія Beck & Pollitze накопичила величезний досвід успішного перенесення обладнання. Завдяки цьому досвіду спеціалісти компанії часто можуть визначити і усунути причину будь-якої проблеми задовго до того, як вона почне себе проявляти. Окрім цього, наше бажання забезпечити якісне і надійне виконання робіт означає, що ваш проект перебуває в надійних руках спеціалістів компанії Beck & Pollitzer.

ЛОКАЛЬНЕ ПЕРЕМІЩЕННЯ ОБЛАДНАННЯ І ПЕРЕНЕСЕННЯ ПРОМИСЛОВИХ ОБ’ЄКТІВ

Пропонуємо вашій увазі короткий перелік послуг, які надає наша компанія під час реалізації проектів з локального переміщення обладнання і перенесення виробництва.

 • Монтажне маркування механічного і електричного обладнання, а також трубопроводів.
 • Виведення обладнання з експлуатації, в тому числі демонтаж обладнання, а також від’єднання електричних і механічних з’єднань.
 • Перенесення переходів, ремонтних платформ та іншого обладнання.
 • Перенесення елементів для кріплення обладнання до фундаменту.
 • Розбирання устаткування з детальним документуванням процесу та маркуванням всіх складових елементів на той випадок, якщо в подальшому необхідно буде здійснювати повторне збирання обладнання.
 • Пакування обладнання залежно від вимог до транспортування.
 • Переміщення великогабаритного обладнання за допомогою вантажопідйомних кранів, гідравлічних козлових кранів, навантажувачів, підйомників і т.д.
 • Перенесення і завантаження на засоби для транспортування (за необхідності).
 • Транспортування обладнання до нового місця розташування як у межах однієї країни, так і між різними країнами, в тому числі вирішення питань щодо отримання дозволів на транспортування обладнання і т.д.
 • Розвантажування обладнання після доставки на нове місце і, за необхідності, виконання монтажу (див. Монтаж обладнання)

Географія надання послуг

Одним із основних видів послуг, які надає компанія Beck & Pollitzer, є монтаж обладнання і його транспортування як у межах Європи, так і в усьому світі. На сьогоднішній день спеціалісти компанії успішно завершили проекти з монтажу обладнання у більше ніж 45 країнах світу.

Наша компанія має значний досвід реалізації проектів, які передбачають демонтаж обладнання в одній країні, його транспортування і установлення в іншій країні.

Наші інженери і менеджери проектів завжди готові поділитися своїми знаннями і досвідом з клієнтами компанії.

Для того щоб отримати консультацію стосовно реалізації проектів, потрібно звернутися до найближчого відділення компанії.