Cвяткування 150-річчя успішної діяльності

IMG_5583 У п’ятницю 14 червня в головному офісі компанії в місті Дартфорд відбулося урочисте святкування, присвячене 150-й річниці компанії. Незважаючи на деякі труднощі із забезпеченням приїзду 250 працівників компанії з різних країн світу, день пройшов просто чудово. Нам навіть пощастило з погодою – весь день було сонячно.

Після прибуття працівників компанії і почесних гостей, серед яких був і мер Датфорда, запросили на фуршет, який було організовано на фоні одного з перших вантажних автомобілів Scammell, який вперше використовувався у 1950-х роках. Гості з великим задоволенням фотографувалися на фоні автомобіля, який був професійно відновлений до оригінального стану. Поряд з автомобілем знаходився графік часу, на якому було вказано ключові події в історії компанії – починаючи з моменту заснування товариства Сигізмундом Поллітцером у 1863 році до моменту об’єднання з TDG Group та подальшого придбання контрольного пакета акцій компанії в 1994 році її менеджерами на чолі з Майклом Стоуном.

 

 

 

20130617-230925.jpg Після цього працівники були запрошені до святкового обіду з трьох страв, під час якого виступали ілюзіоністи та звучали цікаві історії. Також під час прийому була показана відеопрезентація про визначних представників компанії, які працюють у різних країнах світу, та деякі пам’ятні моменти, які чудово демонструють вміння наших працівників жартувати над собою.

Після завершення обіду настав час для виголошення промов. До слова було запрошено Річарда Поллітцера (праправнука засновника компанії), Майкла Стоуна (генеральний директор компанії у період з 1970-х по 1990-ті ), а також Тоні Персіваля (діючий президент компанії). Виступи кожного з промовців були сповнені гордістю і стали ще одним нагадуванням про те, який шлях пройшла компанія і чого вона досягла з моменту скромного початку своєї діяльності у 1863 році.

 

 

 

20130617-232150.jpg

Перш ніж розпочався святковий концерт, відбулася церемонія нагородження Тоні Персіваля подарунками та оголошення подяк від імені Ради директорів компанії за його відданість компанії і значний внесок у її розвиток.

Наприкінці святкового вечора всі працівники ще раз згадали чудо проведений день і повернулися до своїх автобусів для відпочинку.

Зовнішні посилання

Стаття, присвячена святкуванню 150-ї річниці компанії