Biffa / Eggersmann

Замовник:  Biffa / Eggersmann
Галузь:  Навколишнє середовище
Проект:  Монтаж механічного обладнання
Місце знаходження: м. Хоршем, Західний Сасекс
Послуги: Монтаж механічного обладнання, управління проектом
Труднощі під час реалізації проекту:  Монтаж двох сортувальних барабанів, кожен з яких важить 33 т, з дуже обмеженою відстанню до даху.


Деталі проекту

У зв’язку з постійним зростанням вимог до повторного використання ресурсів, компанія Biffa і Рада графства Західний Сасекс підписали угоду, згідно з якою вказана компанія надаватиме послуги з переробки побутових відходів на території графства протягом 25 років, використовуючи сучасні технології механічно-біологічної обробки відходів.

Компанія Beck & Pollizter була запрошена до участі в цьому проекті. Наші спеціалісти займалися монтажем двох сортувальних барабанів, кожен з яких важить 33 т.

Труднощі під час реалізації проекту

Монтаж двох сортувальних барабанів вагою 33 т з дуже обмеженою відстанню до даху.

Рішення, запропоноване спеціалістами Beck & Pollitzer

Реалізація проекту розпочалася з технічних нарад і оцінювання ризиків для забезпечення якісного виконання роботи.

Для забезпечення успішного завершення проекту ми залучили до роботи досвідчених працівників і керівників. Реалізація цього проекту передбачала співпрацю з компанією Eggersmann стосовно графіку надання більше 90 вантажних автомобілів, використання вантажопідйомного і вантажно-розвантажувального обладнання, монтаж обладнання відповідно до креслень, монтаж металевих конструкцій, конвеєрів, барабанів, екранів, подрібнювачів, трапів, поручнів, а також регулювання і вирівнювання відповідно до розмірів і допустимих значень, вказаних на кресленнях.

Проблема з відстанню до даху була вирішена за допомогою двох кранів на автомобільному шасі вантажопідйомністю 80 т. Завдяки спільній роботі вдалося підняти і надійно закріпити сортувальні барабани в правильному положенні. Після цього можна було розпочинати монтаж іншого обладнання довкола сортувальних барабанів.

Результат

Проект було закінчено вчасно і в межах передбаченого бюджету.

На сьогоднішній на підприємство з механічно-біологічної обробки відходів надходить 80% побутових відходів Західного Сасексу, які раніше направлялися на полігони для сміття. Зараз ці відходи використовуються в якості ресурсів для виробництва відновлюваної енергії. При роботі на повну потужність це підприємство здатне виробляти 3,5 МВт відновлюваної енергії. Цього буде достатньо для забезпечення електрикою близько 7000 будинків.

Для отримання додаткової інформації стосовно надання послуг з монтажу і переміщення обладнання зверніться до головного офісу компанії за телефоном +44 (0)1322 223494

 biffa2biffa1