Наш підхід | Безпека та якість
Новини
 • Cвяткування 150-річчя успішної діяльності
 • Бек енд Поллітцер запустив обладнання на новому заводі «JLR» з виробництва двигунів
 • Бек енд Поллітцер в новинах BBC News
 • Вклад в безпеку
 • Новий Голова Ради директорів
Наші люди
 • Andrew Hodgson
  Генеральний директор

  Стратегія управління, високі досягнення у господарській діяльності, значний досвід у сфері інженерних послуг

 • Charles Matthews
  Голова Ради директорів

  Значний промисловий та корпоративний досвід, спеціалізується на автомобільній промисловості

 • Fraser Runciman
  Фінансовий директор Групи

  Фінанси, злиття та поглинання і корпоративні стратегії

 • Romain Prouvost
  Директор Групи – Великобританія та Франція

  Міжнародний стратегічний розвиток та управління широкомасштабними проектами

 • Janusz Lach
  Директор Групи – Європа

  Управління стратегічними операціями і розвиток

 • Tim Marshall
  Менеджер з Охорони праці

  Охорона праці та Систем забезпечення якості в інжиніринговій та інших виробничих галузях.

Безпека та якість

Ми домоглися отримання акредитації в стандартах якості при виконані усіх робіт, включаючи сертифікат BS EN9001 в Англії, та еквівалентні сертифікати отримали наші європейські офіси.

БЕЗПЕКА ТА ЯКІСТЬ

 

БЕЗПЕКА

Проект можна вважати успішним лише в тому разі, якщо він був безпечно закінчений. Для гарантування максимальної безпеки на місці виконання робіт здійснюється детальне планування і організація роботи. Наші спеціалісти дуже серйозно ставляться до питань безпеки, незалежно від того, яку роботу вони виконують. Саме тому наша компанія пройшла сертифікацію на відповідність вимогам стандарту OHSAS 18001.

Управління проектами включає:

 • Систему безпеки під час виконання робіт.
 • Попереднє проектування виконання робіт, планування і обговорення роботи.
 • Оцінку ризиків, визначення існуючих ризиків для працівників.
 • Проведення інструктажів з техніки безпеки для всіх працівників, які залучені до виконання робіт на об’єкті, проведення регулярних нарад з питань безпеки, а також щоденних коротких інструктажів для надання працівникам усієї необхідної інформації з техніки безпеки.
 • Проведення регулярних інспекцій і перевірок менеджерами з техніки безпеки і охорони праці, а також тісну співпрацю зі спеціалістами клієнта.

УПРАВЛІННЯ CDM, PUWER, LOLER

У нашій компанії вся система техніки безпеки базується на принципах і нормах, передбачених Українським законодавством, а також правилами CDM, які діють у Європі. Ця система управління поширюється на всі наші міжнародні проекти, завдяки чому в будь-який час забезпечується найвищий рівень безпеки.

Усе обладнання, підйомне устаткування, захисний одяг і засоби індивідуального захисту повністю відповідають нормам безпеки і можуть використовуватися працівниками компанії під час виконання робіт. Ми використовуємо тільки перевірене і сертифіковане обладнання. Все обладнання, яке направляється на місце виконання робіт, має діючий сертифікат. Усе обладнання було випробуване або перевірене кваліфікованим спеціалістом через відповідні проміжки часу. Все такелажне обладнання пройшло перевірку на відповідність вимогам стандарту PUWER (Положення про забезпечення і використання робочого обладнання) і стандарту LOLER (Виконання вантажопідйомних робіт і Положення для вантажопідйомного обладнання).

Ми постійно здійснюємо контроль результатів нашої роботи, оскільки переконані, що наявність звітів про будь-які аварійні ситуації допоможе підвищити рівень безпеки на виробництві.

ЯКІСТЬ

Наша компанія отримала підтвердження відповідності стандартам якості (в тому числі – BS EN9001) всіх підприємств компанії як на території Великобританії, так і за кордоном.

Наша система контролю якості постійно перевіряється і вдосконалюється, а детальний контроль якості здійснюється в усій компанії.

Ми вважаємо, що забезпечення якості – це не просто канцелярська робота. Для того щоб забезпечити високий рівень послуг для наших клієнтів, ми повинні виконувати свою роботу максимально якісно. Це стосується всіх – починаючи від членів Ради директорів і закінчуючи працівниками компанії, які виконують монтаж обладнання.

НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Ми добре усвідомлюємо, що зобов’язані піклуватися не тільки про своїх працівників, а й про навколишнє середовище. Наші підприємства на території Європи керуються нормативними положенням щодо захисту навколишнього середовища і переробки відходів. Завдяки цьому забезпечується відповідність вимогам державних і міжнародних стандартів, а також нормативних документів компанії. В нашій компанії постійно відбуваються зовнішні і внутрішні перевірки, починаючи з енергозберігаючих програм і політики контролю за використанням відходів і закінчуючи нормами для безпечної переробки, сортування і утилізації відходів.

При співпраці з клієнтами ми об’єднуємо наші політики захисту навколишнього середовища і переробки або утилізації відходів. Для забезпечення повного управління послугами і використання передового досвіду дуже важливо, щоб виконання важливих проектів з монтажу (або демонтажу) обладнання здійснювалося згідно з політикою енергоефективності та політикою контролю за використанням відходів.

Крім того, наша компанія здійснює інженерно-технічне забезпечення під час реалізації проектів, пов'язаних з такими галузями, як утилізація відходів, виробництво екологічно чистої енергії, переробка відходів тощо.

Компанія постійно переглядає свою політику для забезпечення використання передового досвіду в будь-який час. Сьогодні спеціалісти компанії займаються підготовкою до реєстрації ISO 14000.