Бек енд Поллітцер запустив обладнання на новому заводі «JLR» з виробництва двигунів

jaguar-lr-logo-289x300 Ми раді повідомити, що з компанією Jaguar Land Rover (JLR) було укладено контракт на будівництво нового сучасного заводу з виробництва двигунів. Вартість проекту складає 500 млн. фунтів стерлінгів. Підприємство буде розташоване у Південному Стаффордширі, неподалік від Вулферхемптона. Робота над проектом вже розпочалася. Проект планується закінчити в середині 2015 року.

Будівництво нового заводу надасть можливість створити 750 нових робочих місць для висококваліфікованих працівників. Виробнича потужність заводу складає 450 000 двигунів на рік. Цей завод є однією з найбільших інвестицій в автомобільну промисловість Великобританії. Проект був оголошений компанією JLR у вересні 2011 року. Пізніше оригінальна концепція була розширена, завдяки чому на заводі буде здійснюватися виробництво двигунів різних типів.

image for new story 2 - JLRWhen the project was announced Dr Ralf Speth, Chief Executive Officer, JLR, said: “As part of our long-term strategy for the JLR business, we will design, engineer and manufacture a new family of advanced engines. This is a major commitment for our company”.

 

Після оголошення про початок проекту виконавчий директор компанії JLR Ральф Спет сказав: «Частиною нашої довгострокової стратегії розвитку бізнесу компанії JLR буде проектування, розробка і виробництво нового сімейства високотехнологічних двигунів. Це є головним завданням для нашої компанії».

Згідно з умовами цього багатомільйонного контракту, під час реалізації проекту компанія Beck & Pollizter буде займатися питаннями, пов’язаними з будівництвом, проектуванням і управлінням в якості головного підрядника. Це передбачає постійне управління проектом і забезпечення всіх необхідних інженерних і технічних ресурсів для виконання ефективного монтажу понад 625 одиниць обладнання для виробництва і випробувань двигунів, яке буде розташовуватися на території заводу.

image for news story 2 - jlr2 Працівники Beck & Pollizter також будуть займатися розвантажуванням та монтажем машин і обладнання для нових технологічних ліній і складального цеху, а також додаткового обладнання , необхідного для виробництва двигунів.

Протягом конкурсних відборів з жорсткими умовами і обговорень умов контракту з компанією JLR ми мали чудову нагоду продемонструвати наш винятковий досвід у реалізації подібних проектів і наданні повного об’єму послуг для інших компаній з виробництва автомобілів упродовж попередніх років. Наша компанія здатна забезпечити виконання проекту відповідно до умов JLR.

Компанія Beck & Pollizter має успішний досвід реалізації великих проектів з монтажу обладнання для підприємств з виробництва автомобілів. Наші інженери мають значний досвід виконання робіт з монтажу технологічних ліній для виробництва двигунів, а також монтажу додаткового обладнання. Окрім цього, велику роль відіграє тісна співпраця з постачальниками виробників комплектного обладнання та іншими компаніями, які спеціалізуються на цьому виді діяльності.

Президент компанії Beck & Pollizter Тоні Персіваль відзначає: «Ми дуже раді, що саме нашим спеціалістам доручили виконання монтажу обладнання і управління пусконалагоджувальними роботами на новому підприємстві компанії JLR». Ми дуже пишаємося тим, що нам випала нагода стати частиною такої великої інвестиційної програми, яка сприятиме подальшому зміцненню авторитету Великобританії і, зокрема, графства Уест-Мідлендс, яке традиційно вважається серцем британської автомобільної промисловості і ключовим інвестиційним регіоном для нашої компанії Бек енд Поллітцер в новинах BBC News