Архів новин

Cвяткування 150-річчя успішної діяльності

NK76868-18
У п’ятницю 14 червня в головному офісі компанії в місті Дартфорд відбулося урочисте святкування, присвячене 150-й річниці компанії. Незважаючи на деякі труднощі із забезпеченням приїзду 250 працівників компанії з різних країн світу, день пройшов просто чудово. Нам навіть пощастило з погодою – весь день було сонячно.


Більше інформації

Бек енд Поллітцер запустив обладнання на новому заводі «JLR» з виробництва двигунів

jaguar-lr-logo-289x300
Ми раді повідомити, що з компанією Jaguar Land Rover (JLR) було укладено контракт на будівництво нового сучасного заводу з виробництва двигунів. Вартість проекту складає 500 млн. фунтів стерлінгів. Підприємство буде розташоване у Південному Стаффордширі, неподалік від Вулферхемптона. Робота над проектом вже розпочалася. Проект планується закінчити в середині 2015 року.


Більше інформації

Бек енд Поллітцер в новинах BBC News

vlcsnap-2013-06-12-17h24m15s14
11 червня кореспонденти компанії ВВС відвідали головний офіс Beck & Pollizter в місті Дартфорд з метою зняти репортаж для новин BBC South East. Репортаж був присвячений 150-й річниці Beck & Pollizter. Історію успіху нашої компанії розповідав Тоні Персіваль, президент компанії. Репортаж було показано по телебаченню 11 червня о 18:30.


Більше інформації

Вклад в безпеку

Jack Marshall, new member of the Health and Safety team.
У зв’язку з тим що наша компанія приділяє дуже велику увагу відповідності світовим стандартам техніки безпеки, до нашої команди нещодавно приєднався Джек Маршалл, якого було запрошено на посаду заступника з питань охорони праці, здоров’я, навколишнього середовища і забезпечення якості в один з офісів компанії в Олдхемі.


Більше інформації

Новий Голова Ради директорів

image for story 3
Ми раді повідомити, що Чарльз Метьюз був призначений Головою ради директорів групи компаній Beck and Pollitzer. Як дуже досвідчений керівник компаній, зареєстрованих на біржі, і тих, які здійснюють прямі інвестиції, Чарльз прийшов до нашої компанії з великим досвідом стратегічного розвитку бізнесу як шляхом придбання, так і за допомогою органічного зростання.


Більше інформації